Skip to content Skip to footer

İade ve iptal politikası

 

Satın aldığınız videodan memnun değilseniz, bizimle iletişime geçin ve sizin için sınırsız revize hakkı sunuyoruz. Video dosyasını indirirseniz, bu garanti artık geçerli olmayacaktır, bu nedenle videonuzu web sitesinden izlediğinizden emin olun ve yalnızca memnun kalırsanız indirin.

 

Video Prodüksiyonu

 

Şirketin tüm videoları yazdığını kabul edersiniz. Bir video şablonu seçmeniz, metni, resimleri, görüntüleri, müziği, ödemeyi ve videoyu oluşturmak için ihtiyaç duyduğumuz diğer bilgileri bize göndermeniz için Hizmete erişmenizi sağlıyoruz.

 

Telif Hakkı Yasası ve Mülkiyet

 

Şirket sahiplerinin, çalışanlarının ve gönüllülerinin, resimlerin, video kliplerin veya müzik dosyalarının yasa dışı kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz. Servise yüklediğiniz resimleri, video klipleri ve müzik dosyalarını kullanma hakkınız olduğundan emin olun. Şirket, Hizmete yüklediğiniz, oluşturduğunuz veya sağladığınız içerik üzerinde hiçbir fikri mülkiyet hakkı talep etmez.

 

Şirketin sahip olduğu Hizmetin herhangi bir yönünü kopyalayamaz, değiştiremez, uyarlayamaz, çoğaltamaz, dağıtamaz, tersine mühendislik uygulayamaz, kaynak koda dönüştüremez veya parçalarına ayıramazsınız.