Skip to content Skip to footer

Profesyonel Drone ve Video Çekimleriyle Kurumsal Kimliğinizi Yansıtın

Kurumsal tanıtım filmi sayesinde bulunduğunuz sektörde adınızı duyurabilirsiniz. Günümüzde reklam filmlerinin önemi oldukça artmıştır. Profesyonel ekipman ve ekiple hazırlanan filmler, markanızın bilinirliğini arttırmada büyük rol oynar. Dijital ortamlara taşınan reklam sektörüne giriş yapmak için Videocunuz olarak geniş yelpazede hizmet sunuyoruz. Üst düzey reklam ajansı standartlarında sunulan hizmetlerden faydalanarak size en uygun film hazırlanabilir.

 

Kurumsal Tanıtım Filmi

Şirket ya da kuruluşun tanıtımını amaçlayan videolar için kurumsal tanıtım filmi adı verilir. Çeşitli animasyon, görsel efekt veya belgesel tarzlarında hazırlanan videolardır. Şirketin kuruluşundan sunduğu ürün ve hizmetlere kadar geniş kapsamlı içeriklere sahip olabilir. Kimi zaman firmaların hedefleri konu olurken, kimi zaman misyon ve vizyon öne çıkartılır. Çeşitli şekillerde hazırlanan filmler sayesinde izleyiciler, kim olduğunuzu gösterebilirsiniz.

 

Potansiyel müşteri kitlesi, çalışanlar ve ilgili tarafların şirket hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını amaçlayan video filmlerdir. Söz konusu konuları karşı tarafa yazı diliyle aktarmak mümkün olsa da kullanılan animasyon veya görsel efektler sayesinde duyusal zenginlik sunar. İnternet ortamında geçirilen zamanın artması, toplumda dikkat eksikliği gibi sorunlara yol açmıştır. Okumak yerine izlemeyi tercih eden topluma en iyi şekilde sunum hazırlanabilir.

 

Kurumsal filmler için drone çekim sık şekilde tercih edilir. Profesyonel kamera sistemleri kullanılarak daha etkileyici bir görsel sunmak mümkündür. Müşterilerin tercihine göre değişkenlik gösteren film çekimleri, en iyi sonucu verecek şekilde planlanır. Şirketin kendisini tanıtmak ve imajlarını güçlendirmek için tanıtım filmlerinden oldukça etkili sonuçlar alınabilir. Şirketin faaliyet alanları, kuruluşu, ürünleri ve hizmeti gibi konular arasından seçim yapılarak uzman kadro eşliğinde çekimlere başlanır.

 

Profesyonel prodüksiyon ekibiyle başlatılan projelerin her bir süreci en iyi şekilde yürütülür. Filmlerin en iyi yanı görsel açıdan etkileyici sonuçlar vermesidir. Yediden yetmişe herkesi en iyi şekilde etkilemeye yardımcı olan filmler sayesinde kurumsal bir şirket olarak gösterebilirsiniz. İletilmek istenilen mesajları net bir şekilde paylaşarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Yaşadığımız dönem içinde markalar, şirketler ve web siteleri oldukça artmıştır. Bulunulan sektörlerde öne çıkmak için yeni pazarlama tekniklerine uyum sağlayarak reklam filminizi hazırlatabilirsiniz.

 

Sektörde Tanınırlığınızı Arttırın

Tanıtım videosu kullanarak hedef kitleye doğru ve hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Hedef kitlenin şirketler tarafından doğru bir şekilde tespit edilmesi, ürün ve hizmet satışlarında artış yaşanmasına neden olur. Hazırlanan videoların doğru kitleye ulaştırılması sonucunda amaca ulaşılabilir. Filmlerin içerikleri, yapısı ve iletişim tarzı izleyiciye doğru bir şekilde hitap edebilme imkanı sunar. Yaş, cinsiyet, kültürel faktörler ve eğitim seviyesi tanıtım filmleri çekilirken önemli konulardır.

 

Uygun senaryolar hazırlanarak sektörde yükselişe geçebilirsiniz. Her geçen büyük ve küçük bir çok firma piyasaya çıkar. Her biriyle rekabet halinde olduğu düşünülürse, en iyi filmi hazırlamak son derece önemlidir. Filmlerin hazırlanmasındaki adımların önemi büyük olsa da filmin yayınlanacağı kanalların da doğru bir şekilde karar verilmesi gerekir. Hedef kitlenin zaman geçirdiği ortamları tespit ederek, doğru kanallar üzerinden ulaşılabilir.

 

İçinde bulunulan sektöre uygun şekilde hazırlanan senaryolar profesyonel çekim araçları ve ekip ile birlikte kısa bir sürede hazırlanabilir. Tanıtım filmlerindeki konu, süre ve tarzlara müşteri ve ajans birlikte karar verebilir. Örneğin hazırlanan film şirkete ait ürün veya hizmeti anlatabilir. Ürün tanıtım videosu hazırlanırken pazarlama ve satış konularında bilgi sahibi olan kişilerden fikir alınarak güçlü bir film ortaya çıkartılabilir.

 

Şirketlerin farklı ve kendilerine özgü olan özelliklerini tanıtım filmlerinde kullanmak oldukça etkileyicidir. Sosyal medya platformları ya da dijital ortamlarda günde onlarca farklı şirket ile karşılaşmak mümkündür. Ancak dikkat çekenlere bakıldığı zaman sizi özel kılan faktörleri filmlerde dikkat çekici detaylar olarak kullanmak mümkündür. Rekabet avantajı kazanmak için kullanılabilecek detaylar sayesinde sektörün konuşulan ismi olabilirsiniz. Rekabetin oldukça önemli hale geldiği piyasalarda şirketinizin kurumsallığını ve farklılığını ortaya çıkartabilirsiniz.

 

Amaçladığınız hedeflerinize şirket olarak en kolay şekilde ulaşmak istiyorsanız kurumsal kimliğinizi kullanabilirsiniz. Drone ve video çekimleri sayesinde içinde bulunduğunuz sektörün parlayan yıldızı olabilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi yansıtmanız için gerekli olan tek şey bize kendinizden bahsetmeniz olacaktır. Kim olduğunuz, kime hitap ettiğiniz ve amaçlarınız doğrultusunda kurumsal tanıtım filmi hazırlanabilir.